...
Vážení zákazníci, od 3.8. do 11.8. čerpáme dovolenku. Vašim objednávkam sa budeme opäť venovať od 12.8. Ďakujeme.

Škárovka na mieru

 

Registrujeme dopyt dodávať aj iné ako štandardné rozmery škároviek. Takisto si vážime a chránime životné prostredie. Preto sa snažíme naše škárovky dodávať zákazníkom tak, aby ich využitie bolo maximálne a odpad minimálny. Okrem hotových škároviek, ktoré sú k dispozícii ihneď alebo v krátkom čase, ponúkame produkt Škárovka na mieru. Týmto spôsobom vám vieme dodať škárovky potrebných rozmerov

Ak sa rozhodnete vyrobiť si napríklad kvalitný masívny jedálenský stôl a žiadne z hotových škároviek vám rozmerovo nesedia, škárovka na mieru je pre vás ideálna možnosť. Škárovku vám dodáme našou dopravou, ktorej cena je bezkonkurenčná. Na požiadanie ju vieme naformátovať, prispôsobiť pomocou CNC stroja alebo aplikovať vhodnú a kvalitnú povrchovú úpravu. Škárovka na mieru je dodávaná už od jedného kusa.

Proces objednávky je veľmi jednoduchý. Stačí prejsť na cenovú kalkulačku nižšie a zvoliť typ škárovky a jej rozmery. Cena za škárovku sa vám vypočíta automaticky. Následne si škárovku na mieru môžete objednať. Po kliknutí na obrázky nižšie sa môžete o škárovke dozvedieť viac. Škárovka na mieru sa vyrába mimo štandardný výrobný program. Doba dodania je v závislosti od dostupnosti materiálu 3 až 6 týždňov od objednania.

Škárovka na mieru sa štandardne dodáva neorezaná (s nadmierou). Takisto vám ju vieme naformátovať podľa požiadavky na CNC stroji, vieme zafrézovať hrany a tiež ju povrchovo upraviť . Na obrázku môžete vidieť, ako vyzerá neorezaná tabuľa škárovky a ako vyzerá tabuľa orezaná.
Kontaktujte nás
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Kliknite alebo presuňte súbory sem

Koľko je 7+4?

Ochrana pred SPAMom.
0
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.