...

MDF dosky

MDF dosky

Medium Density Fiberboard (Doska so strednou hustotou vlákien), je materiál vyrábaný stlačením drevených vlákien za vysokého tlaku a teploty, podobne ako HDF (High Density Fiberboard). Avšak MDF doska má nižšiu hustotu než HDF doska, čo znamená, že je ľahšia a menej pevná, ale zároveň je stále dostatočne silná na mnoho aplikácií.

Tu je niekoľko príkladov:

  1. Nábytok: MDF je populárny materiál pre výrobu nábytku. Je ľahko tvarovateľná a umožňuje výrobu zložitejších tvarov a detailov. Často sa používa na výrobu obkladov, bočných panelov, policových dosiek a iných častí nábytku.

  2. Obklady: MDF sa používa aj na výrobu obkladových dosiek na steny a stropy. Je možné ju lakovať, maľovať alebo potiahnuť dekoračnou vrstvou, čo umožňuje veľkú variabilitu v dizajne.

  3. Dvere: MDF sa používa aj na výrobu dverí, najmä vnútorných dverí. Môže byť potiahnutá rôznymi dekoračnými materiálmi a je stabilná, čo z nej robí vhodný materiál pre dvere.

Všetok zakúpený materiál vám vieme tiež naformátovať na mieru, upraviť pomocou CNC, narezať laserom a dopraviť vlastnou dopravou kdekoľvek na území SR. S akoukoľvek požiadavkou nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo pomocou formulára nižšie.

  • MDF doska - surová

    MDF doska – surová (MDF doska – surová) Medium Density Fiberboard – doska so strednou hustotou vlákien, je materiál vyrábaný stlačením drevených vlákien za vysokého tlaku a teploty, podobne ako HDF (High Density Fiberboard). Avšak MDF doska má nižšiu hustotu než HDF doska, čo znamená, že je ľahšia a menej pevná, ale zároveň je stále dostatočne silná …

    MDF doska – surováRead More

    Výber možností
0
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.