...

DTD dosky

DTD dosky

Drevotrieskové dosky (DT dosky) sú materiál vyrábaný z drevených prvkov, ktoré väčšinou tvorí drvená štiepka zo zmesi konárov a kmeňov. Tie sa následne lisujú a lepia za použitia živíc, prípadne ďalších aditív. Tento proces vytvára pevný a rovnomerný materiál, ktorý má rôzne využitie v stavebníctve a stolárstve.

Tu je niekoľko príkladov:

  1. Stavebné dosky: DT dosky sa používajú ako stavebný materiál pre rôzne účely, ako sú obklady stien, podlahové krytiny, strešné krytiny a iné konštrukčné aplikácie. Podľa triedy lepenia môžu byť odolné voči vlhkosti a majú dostatočnú pevnosť na podporu rôznych stavebných štruktúr.

  2. Nábytok: Drevotrieskové dosky sa používajú aj pri výrobe nábytku. Sú vhodné na výrobu pevných a stabilných povrchov, ako sú stolové dosky, bočné steny, a ďalšie časti nábytku.

  3. Dekoračné dosky: Vďaka svojej pevnosti a schopnosti byť potiahnuté rôznymi povlakmi sa DT dosky používajú aj na výrobu dekoratívnych panelov a dosiek. Tieto dosky môžu byť použité na obklady stien, dekoratívne priečky a podobne.

Všetok zakúpený materiál vám vieme tiež naformátovať na mieru, upraviť pomocou CNC, narezať laserom a dopraviť vlastnou dopravou kdekoľvek na území SR. S akoukoľvek požiadavkou nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo pomocou formulára nižšie.

  • DTD doska - surová

    DTD doska – surová Drevotriesková doska (DT doska) je materiál vyrábaný z drevených prvkov, ktoré väčšinou tvorí drvená štiepka zo zmesi konárov a kmeňov. Tie sa následne lisujú a lepia za použitia živíc, prípadne ďalších aditív. Tento proces vytvára pevný a rovnomerný materiál, ktorý má rôzne využitie v stavebníctve a stolárstve.   Na čo sa …

    DTD doska – surováČítať viac

    Výber možností This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Kontaktujte nás
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Kliknite alebo presuňte súbory sem

Koľko je 7+4?

Ochrana pred SPAMom.
0
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.