...

DTD dosky

DTD dosky

Drevotrieskové dosky (DT dosky) sú materiál vyrábaný z drevených prvkov, ktoré väčšinou tvorí drvená štiepka zo zmesi konárov a kmeňov. Tie sa následne lisujú a lepia za použitia živíc, prípadne ďalších aditív. Tento proces vytvára pevný a rovnomerný materiál, ktorý má rôzne využitie v stavebníctve a stolárstve.

Tu je niekoľko príkladov:

  1. Stavebné dosky: DT dosky sa používajú ako stavebný materiál pre rôzne účely, ako sú obklady stien, podlahové krytiny, strešné krytiny a iné konštrukčné aplikácie. Podľa triedy lepenia môžu byť odolné voči vlhkosti a majú dostatočnú pevnosť na podporu rôznych stavebných štruktúr.

  2. Nábytok: Drevotrieskové dosky sa používajú aj pri výrobe nábytku. Sú vhodné na výrobu pevných a stabilných povrchov, ako sú stolové dosky, bočné steny, a ďalšie časti nábytku.

  3. Dekoračné dosky: Vďaka svojej pevnosti a schopnosti byť potiahnuté rôznymi povlakmi sa DT dosky používajú aj na výrobu dekoratívnych panelov a dosiek. Tieto dosky môžu byť použité na obklady stien, dekoratívne priečky a podobne.

Všetok zakúpený materiál vám vieme tiež naformátovať na mieru, upraviť pomocou CNC, narezať laserom a dopraviť vlastnou dopravou kdekoľvek na území SR. S akoukoľvek požiadavkou nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo pomocou formulára nižšie.

  • DTD doska - surová

    DTD doska – surová Drevotriesková doska (DT doska) je materiál vyrábaný z drevených prvkov, ktoré väčšinou tvorí drvená štiepka zo zmesi konárov a kmeňov. Tie sa následne lisujú a lepia za použitia živíc, prípadne ďalších aditív. Tento proces vytvára pevný a rovnomerný materiál, ktorý má rôzne využitie v stavebníctve a stolárstve.   Na čo sa …

    DTD doska – surováČítať viac

    Výber možností
Kontaktujte nás
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Kliknite alebo presuňte súbory sem

Koľko je 7+4?

Ochrana pred SPAMom.
0
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.