...

Svetelná reklama – LED podsvietený výrez

Svetelná reklama nás baví…

Ďalšou službou, ktorú vám môžeme ponúknuť je výroba svetelnej reklamy. Svetelná reklama je v tomto prípade LED podsvietený výrez, o ktorom si povieme viac v tomto článku.

Taktiež ponúkame služby v oblasti výroby nápisov z dreva, plexiskla a XPS polystyrénu.

svetelná reklama


Čo znamená LED podsvietený výrez?

LED reklama v podobe výrezu z dreva, alebo PVC dosky je veľmi efektná reklama počas dňa aj počas noci. Na výreze svieti priamo váš reklamný nápis, alebo logo. Keďže zo zadnej strany LED podsvietený výrez nie je uzavretý, elegantný efekt LED reklamy je doplnený o svetelný pás po celom obvode reklamy.

Možnosti podsvietenia udáva široký výber farby LED pásikov. Teplá biela, studená biela alebo široké spektrum RGB – to všetko je možné inštalovať pod výrez spolu so súmrakovým spínačom. Ten zabezpečí automatické zapnutie osvetlenia pri zotmení a jeho vypnutie v ranných hodinách, kedy je denné svetlo dostatočne jasné.

LED výrez je možné vyhotoviť v akýchkoľvek tvaroch. Rozmer jedného kusu reklamy môže byť bez spájania 100cm x 200cm. Je možné vyrobiť reklamu väčších rozmerov, kedy sa jednotlivé kusy spájajú.

Na svetelný výrez je v rámci dizajnových prvkov možné pridať ďalšie vrstvy materiálu v odlišnej farbe napríklad po obvode písmen alebo loga.

LED podsvietený výrez


Z čoho je tento typ svetelnej reklamy vyrobený?

Svetelná reklama tohto typu sa vyrába buď z dreva, alebo PVC.

V interiéroch je často používané drevo, ktoré je samo o sebe dekoráciou. Drevo vieme upraviť nátermi do akýchkoľvek odtieňov a farieb. Pokiaľ si však zákazník želá drevo do exteriéru, vieme splniť aj takú požiadavku a drevo upravíme tak, aby čo najdlhšie odolávalo poveternostným vplyvom a zákazníkovi odporučíme jednoduché kroky k občasnému ošetreniu dreva.

V exteriéri je obľúbený PVC materiál, ktorý zaručuje dlhovekosť reklamy bez údržby. LED výrez je možné nastriekať farbami v palete RAL.

Svetelná reklama je osvetlená LED pásikmi, ktoré spĺňajú normy na ich umiestnenie v exteriéri. Súčasťou svetelnej reklamy je aj menič napätia a napájací kábel, alebo adaptér priamo do elektrickej zásuvky. Takisto sú súčasťou aj prvky na uchytenie reklamy v interiéri aj exteriéri.

LED svetelná reklama


Ako objednávať?

Objednať si zákazkový výrobok od nás je jednoduché. Stačí sa riadiť pokynmi v sekcii “Ako objednávať”. Ak máte nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať.


LED podsvietený výrez je typ svetelnej reklamy, ktorý zaujme. Svetelná žiara okolo reklamy v noci vytvára jedinečný efekt, ktorý je neprehliadnuteľný. Nie je to len reklama, ale aj skvelá dekorácia do interiérov obchodov, hotelov, reštaurácií, penziónov či na veľkolepé udalosti akou sú napríklad svadby a oslavy. Dotvára atmosféru noblesy a pokoja.

0
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.