...
Vážení zákazníci, od 3.8. do 11.8. čerpáme dovolenku. Vašim objednávkam sa budeme opäť venovať od 12.8. Ďakujeme.

Stolová doska na mieru

 

Chcete si vyrobiť kvalitný, masívny, drevený stôl, ktorý vydrží po celé generácie? S týmto vám vieme pomôcť. Stačí vám k tomu stolová doska z masívneho dreva a drevené alebo kovové nohy. Pokiaľ vám nevyhovujú rozmery stolových dosiek z našej ponuky, stolová doska na mieru je tu práve pre vás.

Stolová doska na mieru sa vyrába z kvalitného dubového, bukového, smrekového a borovicového masívneho dreva. Vieme vám ju vyrobiť presne podľa vašich predstáv. Vybrané hrany môžeme zafrézovať vhodným polomerom, vyrezať prípadné otvory alebo pre náročnejších takisto vyfrézovať obrázok alebo logo, ktoré následne zalejeme živicou.

Proces objednávky je veľmi jednoduchý. Stačí prejsť na cenovú kalkulačku nižšie a zvoliť typ škárovky a jej rozmery. Nižšie môžete zaškrtnúť možnosti frézovania (polomer R3, R6, R9) alebo skosenia hrán pod uhlom 45 stupňov. Pri stolovej doske na mieru je možnosť povrchovej úpravy kvalitnými olejmi značky Remmers. Cena za stolovú dosku sa vám vypočíta automaticky. Následne si stolovú dosku na mieru môžete objednať. Stolová doska na mieru sa vyrába mimo štandardný výrobný program. Doba dodania je v závislosti od dostupnosti materiálu 3 až 6 týždňov od objednania.

V prípade, že požadujete komplexnejšiu výrobu stolovej dosky (vyrezávanie otvorov, špeciálne upravenie hrán, vyfrézovanie obrázku alebo loga), pošlite nám prosím dopyt prostredníctvom kontaktného formulára umiestneného nižšie.

Stolové dosky z masívneho dreva majú množstvo výhod. Jedna z nich je aj tá, že po jemnom prebrúsení povrchu vznikne opäť nová stolová doska.

stolová doska na mieru

Dub Priebežný A/B

Dub Priebežný RUSTIK

Dub Cink A/B

Buk Priebežný A/B

Dub Cink A/B

Smrek Priebežný A/B

Borovica Priebežná B/B

Kontaktujte nás
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Kliknite alebo presuňte súbory sem

Koľko je 7+4?

Ochrana pred SPAMom.
0
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.