...

Starostlivosť o drevené produkty od nás

Do výroby každého produktu vkladáme niečo z nás. Chceme vám dať kvalitný produkt. Produkt, ktorý nie len pekne vyzerá, ale aj produkt dlhej životnosti.

Pokiaľ ste si od nás objednali drevený produkt do interiéru, tam nie je čo riešiť. Je doslova bezúdržbový a môžete ho dediť z generácie na generáciu.

Pred montážou, kedy sa produkt prichytáva skrutkami, odporúčame predvŕtať diery na skrutky. Tým zabránite prasknutiu dreva.

Pokiaľ máte od nás drevený produkt, ktorý sa nachádza v exteriéri a je vystavený poveternostným podmienkam, tak raz za pár rokov mu stačí venovať pár minút a zostane s vami na ceste životom ako nový.

Drevené produkty do exteriéru od nás dostanú kvalitnú výbavu do života. Ich ochrana spočíva v niekoľkých vrstvách náteru.

Prvou vrstvou je impregnácia, ktorá ochráni produkt pred drevokaznými hubami, hmyzom a zamodraním. Druhou a treťou vrstvou je vami želaný odtieň dreva, ktorý sa vykonáva náterom exteriérových lazúr. Už samotné lazúry majú ochranný charakter. My však v cene produktu dáme do neho ešte viac. Pridáme ešte dve vrstvy kvalitného priesvitného UV laku. Používame iba kvalitný UV lak od výrobcu Xyladecor, Xyladecor UV+.

Je to lak, ktorý časom nepraská a nelúpe sa. Z toho vyplýva jednoduchá obnova náteru, ktorej predchádza iba ľahké prejdenie jemným šmirgľom po povrchu dreva. Výrobca tohto UV laku uvádza až šesť rokov ochrany.

Sami vidíte, že od nás si nekupujete len namaľovaný kus dreva. Kupujete si kus poctivej práce, ktorá zahŕňa minimálne päť ochranných náterov. Čas je drahý, ale pokiaľ si za pár rokov nájdete pár minút na to, aby ste ochránili vaše dielo, bude vám slúžiť dlhodobo.

 

kubax

0
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.