...
Vážení zákazníci, od 3.8. do 11.8. čerpáme dovolenku. Vašim objednávkam sa budeme opäť venovať od 12.8. Ďakujeme.

3D reklamné nápisy, 3D logá, 3D reklama

Okrem LED výrezovdrevených nápisov, drevených dekorácií a darčekových predmetov vyrábame aj 3D reklamné nápisy z polystyrénu (XPS). Inak zvaná 3D reklama z polystyrénu. 


3D reklamné nápisy z polystyrénu? Čo je to extrudovaný polystyrén (XPS) a prečo ho používať na výrobu 3D reklamy?

Extrudovaný polystyrén je vhodným materiálom na výrobu 3D reklamných nápisov, pretože je mnohonásobne pevnejší a pritom stále ľahký ako bežný EPS polystyrén. Znáša zaťaženie v tlaku 300kPa a viac, takže jeho odolnosť je na reklamné účely výborná. Má prakticky nulovú nasiakavosť a nemení svoj tvar. Odoláva zemine, vode a plesniam. Výhodou nízkej hmotnosti je malé zaťaženie na podkladový materiál a z toho vyplývajúca jednoduchá a rýchla montáž.


3D reklamné nápisy z polystyrénu


Čo z XPS polystyrénu vyrábame?

  • Vyrábame z neho reklamné písma, názvy a 3D reklamné nápisy z polystyrénu. 3D logá na komerčné priestory, podniky, reštaurácie, penzióny, chaty a hotely. Taktiež interiérové dekorácie z polystyrénu, interiérové marketingové predmety a podobne.
  • Písmena z polystyrénu môžeme skombinovať aj s drevom. Na reštauráciách, obchodoch alebo hoteloch ich vieme nainštalovať na drevenú tabuľu, ktorú si sami vyrobíme a ošetríme voči poveternostným podmienkam. Vzájomné farebné zladenie vytvorí jedinečný efekt 3D reklamy. Taktiež ako podklad používame tzv. drevoplastové dosky, ktoré sú bezúdržbové.

3D písmenká z polystyrénu, dreva alebo PVC môžu byť akéhokoľvek fontu (štýlu). Maximálna výška písmena z jedného kusu môže byť podľa druhu písma aj jeden meter. Samozrejme vieme pracovať aj z väčšími rozmermi, kde sa jednotlivé časti lepia dohromady.

3D reklamné nápisy z polystyrénu môžu byť akýchkoľvek rozmerov.


3D reklamné nápisy z polystyrénu Brezno Banská Bystrica


Vykonávame celú sériu prác, od návrhu, cez výrobu a farbenie, až po montáž a nasvietenie pomocou LED reflektorov.

Teší nás aj tá skutočnosť, že už niekoľko rokov sa pri výrobe polystyrénu nepoužíva látka hexabrómocyklododekán (HBCD), ktorá slúžila ako spomaľovač horenia, no ťažšie sa odbúravala v prírode. Polystyrén je teda plne recyklovateľným materiálom a jeho účely na 3D reklamu spĺňajú aj tieto požiadavky.


3D reklama

 

Ako objednávať?

Objednať si zákazkový výrobok od nás je jednoduché. Stačí sa riadiť pokynmi v sekcii “Ako objednávať”. Ak máte nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať.


Nie všade je dizajnovo vhodný drevený nápis. Niektoré obchody a predajne si pýtajú práve takýto typ materiálu. Navrhneme, nafarbíme, zamontujeme a nasvietime. 3D reklama z polystyrénu je výbornou voľbou. Je ľahký a odolný.


Galéria

0
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.