...

Športové trofeje a ceny z dreva

Trofeje a ceny z dreva?

Určite áno! Sú originálne, príjemné na dotyk a veľmi osobné. Klasické medaile a športové poháre sa dávajú skoro na každých pretekoch. Trofeje a ceny z dreva sú skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú svojím podujatiam dať niečo viac. Drevené trofeje pre víťazov navyše v sebe nesú odkaz toho, že aj to, čo je pekné, môže byť zároveň blízke životnému prostrediu. Pri ich výrobe dbáme na kvalitu prevedenia a používame zásadne kvalitné interiérové farby a lazúry.


drevené trofeje a ceny z dreva

 


Čo Vám môžeme ponúknuť?

Ponúkame individuálny prístup výroby športových trofejí a cien z dreva podľa priania zákazníka. Môžeme tam zakomponovať Vaše logo, logo preteku alebo obrázok. Vyrežeme do dreva Vami želaný text a upravíme farebne podľa Vášho gusta. Ceny môžu byť akýchkoľvek rozmerov a tvarov. Môžu byť na podstavci, alebo bez. Vieme ich farebne upraviť, alebo ich nechať v odtieni, aký si vyberiete.

športové trofeje a ceny z dreva

Ak je to pretek v horách, drevený podklad môžu byť kopce. Ak máte v logu slnko, text môže byť napísaný na drevenej tabuli v tvare slnka, dokonca podstavec môže byť v tvare oblaku. Jednoducho všetko závisí od Vašej predstavivosti. Ak sú to bežecké preteky, tabuľa môže mať tvar topánky. Športové trofeje a ceny z dreva sa môžu podľa miesta poradia odlišovať veľkosťou, alebo môžu byť rovnako veľké.


športové trofeje a ceny z dreva


Tak neváhajte!

Pretekári vždy ocenia niečo výnimočné. Takéto drevené ceny sa budú hrdo vynímať medzi klasickými pohármi a medailami na poličke. Kvalitné prevedenie je u nás zárukou. Navyše u nás môžete využiť aj služby v oblasti výroby reklamy do interiérov aj exteriérov.


drevené trofeje


Ako objednávať?

Objednať si zákazkový výrobok od nás nie je nič zložité. Stačí sa riadiť pokynmi v sekcii “Ako objednávať”. Ak máte nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať.


Darčekové a reklamné zákazkové predmety sú zárukou dobrej voľby. kubax Vám to predvedie.


Drevo používané na výrobu našich produktov je certifikované a získavané v súlade so zásadami PEFC.


 

0
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.