...

Reklamné výstrče – svetelné, nesvetelné – svetelná reklama

Reklamné výstrče – ich účel, možnosti prevedenia a výroba…


Reklamné výstrče a ich účel

Účel reklamných výstrčí okrem toho, aby zákazníkov zaujali, spočíva aj v istej forme orientácie a navigácie vašich zákazníkov. Pri prechádzaní uličkami plných obchodov, sú hlavne reklamné výstrče ten reklamný produkt, ktorý si zákazník všimne ako prvý. Reklamná výstrč vystupuje zo steny, tým sa dostáva do nášho zorného poľa a je ľahšie čitateľná oproti reklamným nápisom nad vchodom, či vitrínou. To však neznamená, že reklamné nápisy nad vchodom by mali byť istým spôsobom zanedbané. Hlavný reklamný nápis (čelný reklamný nápis) je práve ten reklamný produkt, ktorý nám dáva oveľa väčšie možnosti jeho realizácie a tým vám pomáhať budovať vašu značku.


reklamné výstrče


Reklamná výstrč a možnosti jej prevedenia

Svetelné reklamné výstrče

Reklamné výstrče sa vyrábajú v rôznych tvaroch a z rôznych materiálov.

Najčastejšie je rám reklamnej výstrče tvorený profilom z eloxovaného hliníka. Má jednoduchý tvar (štvorec, obdĺžnik…) a reklamná plocha je na jeho obidvoch stranách. Takýto typ reklamnej výstrče sa nazýva obojstranná reklamná výstrč.

Rám sa takisto vyrába aj z plastu a kto si potrpí na detaily a originalitu, rám vieme vyrobiť aj z dreva ošetreného do exteriéru. Rám reklamnej výstrče je možné upraviť farebne tak, aby ladil s dizajnom reklamy.

obojstranný lightbox

Následne je do rámu vložené plexisklo, na ktorom je nalepená translucentná UV fólia s požadovaným designom reklamy. Pre náročnejších zákazníkov vieme vyrobiť reklamnú výstrč s vystúpenými písmenami a logom, kde sa jednotlivé písmená vyrežú z farebného plexiskla. Vznikne tak 3D reklama na miestach, kde často nebýva videná. Do vnútra sa rozmiestnia LED moduly, ktoré dajú reklame vyniknúť aj v noci.

Ďalej sú tu potom atypické reklamné výstrče. Ide tu hlavne o zložitejšie tvary náročnejšie na ohýbanie konštrukcie.

Nesvetelné reklamné výstrče

Ide o jednoduchú formu reklamy, kde je dizajn reklamy z oboch strán vytlačený na podkladovom materiáli, ktorým môže byť napr. plastová doska.

Tá je potom zavesená na konzole, ktorá je priskrutkovaná k stene. Výhoda takejto konzoly je v jej zaujímavých tvaroch.

konzola na reklamu


Reklamné výstrče a ich výroba

Pri výrobe je dôležitý rozmer a tvar reklamnej výstrče. Podľa toho sa vytvorí konštrukcia, do ktorej sa vloží plexisklo, LED moduly, transformátor a všetko sa to skompletizuje. Takto vyrobená výstrč je pripravená na montáž a pripojenie. K reklamnej výstrči je možné doplniť súmrakový spínač, ktorý sa vám bude starať o zapínanie a vypínanie reklamy na základe vonkajšieho osvetlenia.

K výrobe používame len kvalitné komponenty, diódy s dlhou životnosťou a malým odberom elektrickej energie. Záruka na naše produkty je samozrejmosť.


reklamná výstrč obojstranná


Ako objednávať?

Objednať si zákazkový výrobok od nás je jednoduché. Stačí sa riadiť pokynmi v sekcii “Ako objednávať”. Ak máte nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať.

Reklamnou výstrčou určite zvýšite počet návštevníkov, ktorí vám budú pomáhať budovať vašu značku. Sme vždy radi, ak toho môžeme byť súčasťou.


 

0
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.