...

Drevené hodiny na stenu – Wooden Clockiezz

Nástenné hodiny z dreva


drevené hodiny na stenu


Prečo drevené hodiny?

Neustále hľadáme možnosti, ako obohatiť slovenský trh o dizajnové a dekoračné prvky, ktoré nie len pekne vypadajú, ale plnia aj praktickú úlohu v podnikoch či domácnostiach. Tieto potom postupne pridávame do nášho internetového obchodu. Originálne drevené hodiny na stenu z našej dielne sú ďalším produktom, ktorý spĺňa tieto požiadavky. Čas vie byť neúprosný, no oveľa častejšie štedrý. V tejto hektickej dobe si ho musíme chrániť a zmysluplne ho využívať.


wooden clocks, moderné hodiny z dreva


Kto tvorí dizajn drevených hodín?

  • Dizajn hodiniek, ktoré sú ponúkané v našom obchode tvoríme my. Produkty, ktoré sa nachádzajú v obchode, si môže každý zákazník upraviť podľa seba. Pri týchto drevených hodinkách si môžete zmeniť nápis, ktorý je do nich vyrytý. Môžete ich darovať, alebo si z nich urobiť rodinné hodiny, ktoré budú spolu s Vami na ceste životom.
  • Dizajn hodín môžete tvoriť aj Vy. Ak si želáte hodiny presne podľa svojho gusta (tvarovo, rozmerovo, farebne aj textovo), dajte nám to vedieť, radi ich pre Vás vyrobíme. Do hodín môžeme vygravírovať Vaše logo. Stanú sa tak neprehliadnuteľným marketingovým prvkom v interiéri podniku. Kvalitné prevedenie sa u nás stáva tradíciou.

vyrobené na Slovensku


Konštrukcia a výroba drevených hodín od firmy kubax

Pri výrobe kladieme dôraz nie len na dizajn hodín, ale aj na ich funkčnosť. Ako hodinový strojček v našich drevených hodinách používame mechanizmus Quartz, ktorý je zárukou kvality a presnosti. Konštrukcia je z jedného kusu dreva, prevažne zo smreka. Farebné prevedenie vykonávame pomocou kvalitných interiérových farieb, ktoré neškodia životnému prostrediu.


drevené hodiny na stenu


Ako objednávať?

Objednať si zákazkový výrobok od nás nie je nič zložité. Stačí sa riadiť pokynmi v sekcii “Ako objednávať”. Ak máte nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať.


Pri pohľade na sekundovú ručičku nám predvedú, že čas nebeží až tak rýchlo ako sa nám zdá. Všetko je to v hlave. Všetko je to v nás.


Drevo používané na výrobu našich produktov je certifikované a získavané v súlade so zásadami PEFC.


 

0
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.